Najładniejsze zaproszenia ślubne na rok 2017

Najładniejsze zaproszenia ślubne na rok 2017

Tryumf święcić będą zaproszenia z ekologicznego papieru, bardzo subtelne i nienachalne, które są naszym faworytem w tym roku. W naszej ofercie znajdziecie dwie kolekcje stworzone w tym stylu. Pierwsza z nich to kolekcja ekologiczna. Przy jej tworzeniu wykorzystywany jest papier wyprodukowany z pozostałości z przetwarzania cytrusów, kiwi, kukurydzy, migdałów, oliwek oraz orzechów i kawy. Każdy odcień papieru nawiązuje do surowca zastosowanego przy produkcji.
Druga to kolekcja glamour, która nawiązuje do motywu natury. Możliwe jest również wykorzystanie papieru ekologicznego przy innych wzorach zaproszeń. Wszystko zależy od Państwa gustu i koncepcji.

Przebojem będą również jak co roku, motywy kwiatowe jednak w odrobinę odświeżonej i unowocześnionej wersji. Pojawią się w postaci delikatnych i subtelnych „ślubnych wianków” , które również znajdziecie w naszej ofercie. Odsyłamy do kolekcji satynowej, którą zdobią przepiękne kwieciste wianki malowane akwarelą. Znajdziecie je również w wyżej opisanej kolekcji glamour. Jesteśmy absolutnie zakochani w tym wzorze, który stworzony został specjalnie dla nas we współpracy z ilustratorami.