Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Wyjątkowe, delikatne zaproszenie, które z całą pewnością oczaruje również Państwa.
Zaproszenie z mocnym akcentem zieleni z delikatnym połączeniem złota,to dobry wybór dla osób poszukujących elegancji, a zarazem oryginalności. Wzór możemy również wykonać z okładką w innych kolorach w wersji matowej.
Cena zawiera: wybrane zaproszenie ślubne z indywidualną treścią i projektem graficznym wnętrza oraz dodatkowym bilecikiem umieszczanym wewnątrz kieszonki.
Całość zaproszenia przewiązana jest dwukrotnie złotym sznurkiem z małym bilecikiem, na którym oprócz motywu graficznego może zostać umieszczona informacja o dacie ślubu, imiona Państwa Młodych lub słowo zaproszenie/zawiadomienie.
Wszystkie projekty otrzymają Państwo do akceptacji.
Personalizacja czyli nadruk na każdym zaproszeniu imion i nazwisk gości jest bezpłatna tylko w przypadku zamówień powyżej 40 szt. zaproszeń/zawiadomień całościowego zamówienia. Jeśli chcą Państwo zamówić mniejszą ilość, za personalizację jest opłata 0,50 gr od każdej sztuki.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania do tego zaproszenia zachęcam do zadawania pytań na formularzu poniżej, a my w błyskawicznym tempie postaramy się na nie odpowiedzieć.
Kolor: | biały ,
zielony |
styl: | eleganckie ,
oryginalne |
Kolekcja: | NOWOŚĆ ,
Vintage |
Być może spodoba Ci się także...
Witam,
Oczywiście, można zmienić kolor zaproszenia/grafik wewnątrz.
Pozdrawiam,
Anna Szajbe
Studio Brzoza
Witam serdecznie,
Jest możliwość personalizacji kopert, jest to jednakże usługa dodatkowo płatna - 0,76zł/szt. Zarówno na wkładce, jak i na głównej karcie zaproszenia można dowolnie zmieniać treści.
Pozdrawiam,
Anna Szajbe
Studio Brzoza
Witam serdecznie
W cenie zaproszenia jest zarówno biała koperta jak i bilecik ze sznureczkiem przewiązanym.
Pozdrawiam
Magdalena Brzoza
studio Brzoza
Witam serdecznie,
Cała okładka zaproszenia jest niezadrukowana, jedyny element z motywem graficznym na froncie zaproszenia to kwadracik przywiązany sznurkiem.
Pozdrawiam,
Anna Szajbe
Studio Brzoza